ABRA Gen nabízí řešení od A do Z pro všechny firemní oblasti

ERP systém českého výrobce ABRA Gen bude sloužit jako jediný informační systém ve firmě. Dopřejte si i vy správu celé firmy na jednom jediném místě.

All-in-one informační systém ABRA Gen pomáhá řídit chod celé firmy. Všechna data jsou na jednom místě, jednotlivé firemní oblasti jsou navzájem propojené a uživatelé pracují v jednom přívětivém rozhraní.

Modul ABRA

Více informací o jednotlivých oblastech řešení

Řízení a management

Modul ABRA

Business Intelligence

Modul ABRA

CRM (Customer relationship management)

Využijte každou obchodní příležitost, evidujte všechny informace o klientech na jednom místě a cíleně oslovujte vybrané skupiny zákazníků.

Proč řídit vztahy se zákazníky v ABRA Gen
Modul ABRA

Nákup

Komplexní řízení nákupu v ABRA Gen vám zajistí, že budete mít na skladě vždy dostatek zboží, které skutečně prodáte a materiál, který spotřebujete.

Modul ABRA

Sklad

Přesně víte, kde zboží leží, neplýtváte časem na hledání a zbytečné přepisování do počítače, máte vždy dostupné aktuální informace a naplno využíváte každý centimetr skladových prostor.

Modul ABRA
Důležitá propojení s ostatními částmi systému

Skladové hospodářství je úzce provázáno s modulem Nákup, který z objednávek vytváří příjemky. Na druhé straně obchodního procesu pochopitelně přímo navazuje modul Prodej.

V rámci skladů lze pracovat s polohováním, spravovat zásoby v modulu SCM a využívat integrované řešení pro mobilní WMS, kdy skladník velmi pohodlně realizuje skladové operace přes mobilní zařízení.

Moduly ABRA
Mobilní skladník
Moduly ABRA
Business Intelligence
Moduly ABRA
Prodej
Moduly ABRA
Nákup
Moduly ABRA
Polohované sklady
Moduly ABRA
Skladové hospodářství
Moduly ABRA
SCM
Moduly ABRA
Účetnictví a výkazy

 

Výroba

Výkonný pomocník v zakázkových, kusových a sériových výrobách pro malé i velké firmy vám pomůže vyrábět jen to, co přinese skutečný zisk.

Modul ABRA

Prodej

V ABRA Gen vám neuteče žádná obchodní příležitost a zboží vždy prodáte s nejvyšší marží.

Modul ABRA

Maloobchodní prodej

 

Poskytování služeb

Využijte každou obchodní příležitost a nabídněte zákazníkům vždy skvěle fungující služby bez ohledu na obor, v němž podnikáte.

Modul ABRA

Finance a účetnictví

Účetnictví v ABRA Gen vám pomůže zjednodušit, zefektivnit a automatizovat práci účetních a zároveň vám umožní dokonalou kontrolu firemních financí.

Modul ABRA

Pokladna

 

Banka

 

Majetek

Modul ABRA

Mzdy a personalistika

Z dostupných podkladů zpracujete mzdy bezchybně a včas podle aktuálně platné legislativy.

Modul ABRA